MENU

Vaša svadba

Nech Váš svadobný deň nezostarne v mysliach ľudí, ale nech sa stane živou spomienkou. Bude žiť svoj život o Vás a Vašej láske, prostredníctvom audiovizuálneho a fotografického záznamu. Z príbehu dvoch tiel v ich najkrajší deň sa stane film pre generácie…

Svoju prácu v oblasti svadobného videa podmieňujeme zachyteniu všetkých dôležitých okamihov svadobného dňa. V tomto ponímaní je dôležité si vybrať práve dobrých kameramanov, ktorí svoju prácu ovládajú na profesionálnej úrovni, a taktiež poznajú svadobné zvyky, či priebeh celého svadobného dňa. Keďže celú svadbu filmujú dvaja kameramani, nemôžete prísť o dôležité okamihy z hľadiska zlyhania techniky alebo ľudského faktoru. Svadobné filmy odovzdávame vo vysokom rozlíšení FULL HD na DVD nosičoch, na Blu-ray a na USB.

V našom svadobnom balíku ponúkame 2. verzie:

Documentary wedding

Svadobné video vyplýva z reportážneho spôsobu filmovania. Natáčame viac kamerovým spôsobom, teda o žiadny okamih neprídete z dôsledku zlyhania techniky. Zachytený je celý svadobný deň, a to klasickým dokumentárnym spôsobom. Finálna verzia svadobného záznamu má cca dve hodiny a sú na nej svadobné prípravy, celý obrad, príchod na hostinu, spoločné večeranie, prvý tanec a pod. Ostatné detaily doladíme podľa potreby.

Art wedding

Svadobné video pozostáva zo všetkých dôležitých okamihov svadby – od príprav, cez obliekanie mladomanželov, obradu, prvého tanca, spoločného jedenia a pod. Je spracované umelecky, pričom sú použité najmodernejšie výdobytky techniky – od stabilizácie obrazu až po letecké zábery. Náš team v tomto prípade tvorí príbeh o Vás a Vašej svadbe.Venujeme sa filmovaniu detailov, krásnych okamihov, pocitov ľudí, svadobnej výzdobe a ďalších emotívnym momentom. Celková dĺžka takéhoto výsledného svadobného záznamu je okolo 15 min.

Recenzie od zákazníkov

?ĎAKUJEME? ??❤veľmi pekne za zachytenie týchto krásnych momentov. Profesionalita originálnosť v jednom jedno obrovské ?ĎAKUJEME ?patrí týmto 2 skvelým ľuďom, aj celemu tímu ALLVIDEO vďaka nim dopadol náš deň „D“ tak ako sme si predstavovali. Prebehlo to úplne super, v priateľskej, uvoľnenej atmosfére, boli ochotní ísť s nami kam sme si zmysleli. Ďakujeme ešte raz za prístup úplna spokojnosť a čo sa týka samotného videa TIP~TOP praca ?? Takže u nás 100% spokojnosť môžem len a len odporučiť. Veľký palec hore!!!??

– Frederika –

„Vieš, videla som už veľa svadobných videí… veľa, kde som povedala waaaaau… dokonca veľa takých bolo od Vás… Ale to naše… to naše je proste dokonalé, úžasné, emotívne a pozerám si ho už tretíkrát so slzami v očiach… vy ste nenatočili len video, vy ste zachytili celú tú atmosféru a emóciu… Povedala som to už veľa krát, ale proste na Vás nemá fotograf z Redbullu, akože ani z ďaleka… Som Vám nesmierne vďačná, máme pamiatku na celý život a to je to najcenejšie…“

– Lenka Rettenbacher –